0544 516 73 01

Hizmetlerimiz

Antalya Mutlu Son Masaj

0544 516 73 01

Antalya’da bize bayılacaksınız..

Antalya‘da nezih ve profesyonel hizmet veren bir yer olan Antalya Masaj Salonu siz değerli müşterilerini ağırlamaktan memnuniyet duyar. Zengin masaj içeriği ve EKSTRA hizmetiyle siz beyleri memnun bırakacağımızdan emin olabilirsiniz. İddia ediyoruz: Antalya’da bizden iyisi ve hijyenini bulamazsınız.

Antalya merkezde bulunan masaj salonumuz kaliteli ve güvenilir çalışanlarıyla gizliliğinize de önem vermektedir. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın.

Mutlu Son bizim işimiz. Siz sadece bizi arayın ve randevunuzu alın. Gerisini güzel Rus masöz lerimizin ellerine bırakın.

Antalya Masaj Salonu tarafından yapılan Hamam Masajını denediniz mi? Turistlerin ve yerli halkın çok beğendiği Hamam Masajını sizlere de tavsiye ediyoruz. Daha önce Hamam masajını duymuş muydunuz? Ya da hamam masajı hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Sizlerden tüm bildiklerinizi unutmanızı istiyoruz ve harika bir hamam masajı deneyimi yaşamak için tercih edin!

Antalya Hamam Masajı, Antalya Masöz tarafından yapılmaktadır. Fakat hamamda masaj müşterinin isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Bizim size tavsiyemiz hamam giren herkesin hamamın sunduğu güzelliklerden faydalanmasıdır. Hamamda yaptıracağınız masaj sayesinde vücudunuz sakinleşecek ve bundan dolayı sağlıklı, huzurlu Antalya Mutlu Son Masaj bir bedene sahip olursunuz.

 

Antalya Masaj Salonu tarafından hamamda uygulanan kuru masaj,  nemli ortamda, vücut iyice terledikten sonra yani vücut ve adaleler gevşedikten sonra uygulanmaktadır. Antalya Masaj tarafından verilen hizmette kuru masaj olduğu gibi yağlı masajda bulunmaktadır. Mutlaka salonumuza gelen her müşterimiz mutlaka her iki masajı denemesini tavsiye ediyoruz.

Hamamın vücuda pek çok faydası bulunmaktadır. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki hamam demek sağlık demektir. Vücuttaki tüm toksinlerin en hızlı şekilde ve en kısa yoldan attığınız mekânlardır. Hamama gelerek vücudunuzdaki ölü hücreleri en sağlıklı yoldan temizleyebilirsiniz. Antalya Masaj yapılan sabunlu ve aromatik masajlarla da vücuttaki adaleler, kaslar sakinleşmektedir. Kaslarımızın ve adalelerimizin sakinleşmesi sonucu ise kişiye rahatlık vererek dinlenmesini sağlar. Eğer sizde çok ağır şartlar altında Antalya Mutlu Son Masaj çalışıyorsanız bedeninizi ve zihninizi dinlendirmek amacıyla hamam masajını tercih edebilirsiniz.

Bazı insanlarımız hamama gitmenin pahalı olacağını zannediyor. Fakat günümüz şartlarında hamam fiyatları gayet ucuzdur. Genelde Türk hamamı olarak seçtiğiniz hamamlarda fiyatlar birbirine yakındır. Yaklaşık olarak fiyatları 30-100 TL arasında değişmektedir. Şunu belirtmek isteriz ki normal Türk hamamı ile otellerin içerisinde bulunan hamamların arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Otellerdeki hamamlar daha lüks olduğundan dolayı istenen fiyatlarda ona göredir.

Gideceğiniz hamamın kalitesi de çok önemlidir. Bu yüzden hamam seçerken kesinlikle alacağınız referanslara dikkat etmenizi öneriyoruz. Sizde Antalya Masaj Salonu gelerek Antalya Masöz tarafından yapılacak olan Antalya Mutlu Son Masaj Hamam Masajını deneyerek şehrin stresinden arınabilirsiniz.